Illuminati

Forum zmieni wygląd po zalogowaniu ;)


#1 2008-07-09 19:26:22

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Coś o Was...

witajcie

temat jest skierowany głównie do nowych członków naszej gildii. nie licze tu na aktywność takich osób jak Ellesar, Femio, Crocus, Ntm czy ja :P bo jesteśmy ze starego składu i znamy sie dosyć dobrze (wszyscy przed wipem 70 lvl mieliśmy a wbicie go troche czasu nam zajęło). nie żebym kogoś dyskryminował czy coś po prostu chce sie czegoś dowiedzieć :P

chcielibyśmy się dowiedzieć czegoś o Was, żeby było wiadomo czego sie po Was spodziewać :P nie bójcie sie temat ma mieć charakter czysto poglądowy. nikt za to co tu napisał nie wyleci. po prostu będziemy wiedzieć, że ta i ta osoba orientuje sie w świecie gry, jest ogarnięta itd. i w razie czego można na nią liczyć w jakiejś trudniejszej sytuacji (typu zrobimy inste bez heala bo i takie akcje w naszej historii miały miejsce :P), a tego i tego zawodnika trzeba przeciorać po kilku instach żeby się ograł i dowiedział co i jak.

podajcie tu informacje takie jak:

czy pierwszy raz grasz w WoW'a?
jeśli nie to na jakim serwerze grałeś, jaką klasą i który lvl osiągnąłeś?
a jeśli grałeś na avku to możesz się przyznać jaki nick miałeś... może nawet Cię kojarzymy

licze na Waszą aktywność w tym wątku :P

pozdro


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#2 2008-07-09 23:08:20

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Coś o Was...

pfffff ^^

dac malpie brzytwe,
a pecowi moda^^


ja napisze od siebie...ze trzeba by bardziej nasze forum rozreklamowac wsrod nowych czlonow gildii bo nie zauwazam zbyt wielu nowych czlonkow na forum....a potem dopiero bierzmy sei za takie tematy....

i pytajcie ludzi o rozne rzeczy jak przyjmujecie.....nie chcemy wpadek

Jako zasłużony "członek" w pełni popieram ;p - Qbs.

Offline

 

#3 2008-07-10 08:43:57

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Coś o Was...

spoko spoko wczoraj rozpocząłem akcje "forum albo śmierć" xD p.s. nie spamuj mi tutaj :P


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#4 2008-07-29 17:51:13

Nte

Lekko brudny

Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 24

Re: Coś o Was...

Witam
Na imię mi Konrad, 21lat, aktualnie studiuję informatykę na polibudzie lubelskiej (3 rok), choć może "studiowanie" to zbyt duże słowo . W WoWa grywam już ładnych parę lat, aczkolwiek miałem trochę przerw (próbowałem go rzucić, gdy przez niego nie mogłem zaliczyć sesji :P ). Początkowo przewijałem się przez dziesiątki (20? 30?) różnych serwerów w poszukiwaniu tego "jedynego" (na żadnym jednak nie przekroczyłem 35lvlu). Na dłużej zabawiłem dopiero na jednym rumuńskim, a potem rosyjskim (niestety nie pamiętam nazw). Potem szarpałem na Polskim Theatre of Dreams, na którym grę wspominam bardzo dobrze (grałem tam rogalem (ok 45lvl) i księdzem (ok 40 lvl)), niestety po dość długiej przerwie w jego działaniu bardzo dużo ludzi z niego odeszło i zrobił się dość cicho. Następny, na którym grałem jeszcze do niedawna był Burning WoW. Miałem spory dylemat przy decyzji czy pozostać na nim czy przejść na Avalon. Serwer bardzo szybko się rozwija (parę miesięcy temu wprowadził skrypty na instancje oraz spelle/resy mobów (całkiem udanie), niestety GMi nie zdecydowali się na wipe w obawie o utratę graczy (a był bardzo potrzebny z uwagi na multum osób latających w najwyższych tierach, gospodarka zrujnowana przez wcześniejsze nagrody za głosowanie na serwer w rankingach etc.). Brak wipe'a był głównym powodem przeniesienia się na Avalon. Dotychczas najwięcej czasu spędziłem grając księdzem (nadal nim jestem ), jednak nie przekroczyłem nigdy 60lvlu (co mam nadzieję uczynić tutaj).

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Nte (2008-07-29 17:51:36)


Mitä vittua?!

Offline

 

#5 2008-07-29 19:42:23

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Coś o Was...

a że tak sam z siebie spytam to skąd taki zwariowany nick?^^

Offline

 

#6 2008-07-29 20:08:35

Nte

Lekko brudny

Zarejestrowany: 2008-07-29
Posty: 24

Re: Coś o Was...

Postać 3 planowa z "Innych pieśni" Jacka Dukaja. Imię brzmieniem bardzo podobne do plemiennych imion z Afryki (dla nas nie do wymówienia ) W oryginalnym zapisie jest jeszcze apostrof po N.


Mitä vittua?!

Offline

 

#7 2008-07-29 22:10:50

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Coś o Was...

heh, też studiuje informatyke (2 rok kończe jeszcze :P) tyle że na polibudzie częstochowskiej :P

fajnie że sie wypowiedziałeś w tym temacie, może zachęcisz innych do napisania czegoś :P

Studiujesz.. akurat :PP - Qbs.


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#8 2008-07-30 16:38:27

Aga

Gość

Re: Coś o Was...

mam na imie Agnieszka;p gralam wczesniej na freedomie lockiem Humanem 70 lvl i priestem humanem 54 lvl ale sie przenioslam bo bylo za duzo lagow na Avalona^^a wiecej o sobie nie powiem;p

 

#9 2008-07-31 11:00:26

Bhaal

Gość

Re: Coś o Was...

Witam wszystkich, mój nick nawiązuje do ukochanej przez mnie grę Baldurs Gate 2. Od października zaczynam studiować
informatykę . WoWem zainteresowałem się ładnych parę lat temu (2000r. ?) , kiedy w jakimś piśmie przeczytałem o grze w której można będzie się wcielić bohatera i przemierzać baśniową krainę Azeroth i od tego czasu wiedziałem że muszę w to zagrać , ale historia kazała nam jeszcze trochę poczekać na premierę gry.  Grałem na kilku polskich i 
zagranicznych serwerach, ale niczego wielkiego tam nie osiągnąłem : raz chyba 60lvl i kilkanaście postaci 20-50 
lvl. Zdecydowanie bardziej interesuje mnie świat gry, a nie  zmieniające się cyferki . Kiedyś nawet założyłem własną 
gildię : Mroczne Bractwo .

p.s.  jest w naszej gildii jakiś iluminata? Jak tak to zapraszam na kawkę, pogadamy o władzy w moim mieście <joke>

Pozdrawiam.

 

#10 2008-08-01 18:44:38

Opopo

Gość

Re: Coś o Was...

Witam moj nick brzmi  Opopo jestem najwiekszym wymiataczem na avku <joke>  gram w Wow'a  rok caly czas na avku z jedna przerwa po wipe . Stara gwardia  zna mnie jak Opopo Bf Paladyn 67 lv wymiot , a tak o mnie to zaczynam 4 rok technikum mechanicznego  mam 19 lat  moj real nick brzmi Karol

Ostatnio edytowany przez Opopo (2008-09-07 20:36:05)

 

#11 2008-08-06 18:51:44

Tebesin

Klei się od brudu

3941559
Zarejestrowany: 2008-08-06
Posty: 71

Re: Coś o Was...

Siemano Mój nick ma baaardzo dziwną genezę :P Otóż pewnego dnia grając w pewną grę online (nie w WoWa) spytałem kumpla siedzącego obok "na kogo wchodzimy?" (na czyją postać). On odparł "na ciebie", ale tak koślawo to powiedział (nawalony był :P), że wyszło na tebe. No to zrobiłem postać Tebe i zaczęłem ją expić. Wkrótce postanowiłem zagrać inną klasą w ów gierce i padło na assassina, popularnie zwanego sinem. I tak powstał czokapik.. znaczy się Tebesin ^^ Nick tego zabrałem ze sobą do WoWa, w którego zacząłem grać na serwerze DexonWoW. Miałem tam 47 lvl warkiem. Później był wipe i Avalon -> 64 lvl warkiem + doświadczenie w PvP (byłby 70, ale nie chciało mi się expić, ciagle tylko duele, ally i bg ^^), obleciałem tez większość instancji od lvl 64 i kilka na 70 lvl na fun serwerach. Nieskromnie przyznam, że chyba sie trochę na warriorze znam ^^
Co do RL, uczęszczam sumiennie do LO, w przyszłości zamierzam pójść w ślady starszych kolegów z gildii - studiować informatykę

Offline

 

#12 2008-08-10 10:23:07

Nattfarinn

Brudas

5020173
Skąd: Kraina BDSM
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 49
WWW

Re: Coś o Was...

A co tam. Skoro się zarejestrowałem to i napiszę tutaj posta...

W WoW'a gram czysto rekreacyjnie i nolife jest mi zupełnie obcy. Przebrnąłem przez kilkanaście różnych gier MMORPG szukając czegoś przyjemnego. Zahaczyłem o WoW'a kilka razy, ale podejścia były skrajnie nieudane. Serwery były zwykle tak zbugowane, że granie na nich graniczyło z szaleństwem (np. pierwszy wnet.ru) a ilość osób online nie przekraczała 60. Raz zostałem względnie dłużej, na "klimatycznym" polskim serwerze "Mroczne Wrota" gdzie jednak odrzuciła mnie właśnie pustka. I wtedy olałem WoW'a na długi czas. Jakiś czas temu namówiłem Yassmine (albo to ona namówiła mnie?), żebyśmy spróbowali pograć raz jeszcze i tak trafiliśmy na Avalon. Po pewnych spięciach na forum Avalonu w których powstaniu też miałem swój udział, wywalczyliśmy Wipe i zablokowanie możliwości transferu postaci z innych serwerów (który to zakaz obowiązuje do dziś). Więc z czystym kontem, na nowym lepszym serwerze zacząłem grać Warlockiem którego doprowadziłem do 47 poziomu (grając czasem z [kilku]miesięcznymi przerwami). Kiedyś byłem wielkim przeciwnikiem PvP (w każdym MMO) i stawiałem głównie na "przyjemne zabijanie potworków". Dopiero WoW, granie Warlockiem i alluchy wyprostowały mi ten światopogląd - obecnie jestem wielkim miłośnikiem zabijania (z większym lub mniejszym skutkiem) alluchów. Nie przyjmuję jednak dueli. Na samym WoW'ie znam się raczej średnio i z chęcią dałbym się przeciorać po kilku instach żeby dowiedzieć się co i jak. :P Obecnie prowadzę Druida (Feral).

PS. Co do RL: mam 24 lata i jestem wiecznym studentem pracującym w zawodzie programisty . "Nattfarinn" to mój zwyczajowy nick internetowy i w grach MMO - pochodzi z książki Marcina Mortki "Ostatnia Saga". Osobiście jednak wszyscy znajomi nazywają mnie o wiele mniej mrocznie: Gnom .

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany przez Nattfarinn (2008-08-10 10:26:58)


There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.

Offline

 

#13 2009-01-07 22:29:18

 Feerique

Klei się od brudu

Skąd:
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 81
WWW

Re: Coś o Was...

Skoro już tu jestem :> a więc tak na początek zaznaczam - nie mylcie mnie z facetem to irytujące :< tak - jestem dziewczyną, gram w WoW'a i lubię go choć przyznam, że bardziej cenię sobie graczy czyli znajomych niż itemki.

co do tematu to chcecie wiedzieć czego się po mnie spodziewać? wszystkiego :> jeśli chodzi o świat gry i orientacje hmm nie znam WoW'a tak na dobrą sprawę czemu? nie uczę się go na pamięć :> to gra - z reguły gry mają odprężać co zapamiętam to zapamiętam, ale nie liczcie, że skróty inst czy nawet pełne nazwy coś mi powiedzą planujecie inste? szukacie członka do pt na wolny slot? akurat need heala? kk! ZAWSZE (jeśli mam chwilę) pomogę - ale podajcie krainę i kordy albo po prostu summ :> będąc już w inście pamiętajcie o kilku sprawach:
- to że zbiorę agrgro to moja wina kk wybaczcie czasem się zdarza :< ale nie wysilajcie się na orientalną wiązankę w moją stronę i uświadamianie mi, że mało znacie takich noobów lata gry nauczyły mnie, że nie warto niszczyć sobie nerwów i słuchać tego tupu wyzwisk i krzyków więc szkoda waszej klawiatury
- jak już wspomniałam nie znam się na instach i nie liczcie, że znam ich mapę na pamięć czasem zdarzy mi się zabłądzić :< szczególnie po wipe (i tu zaznaczam, że jak deadne nie lecę do ciała :P chyba, że nie ma żadnego 'wskrzeszacza' w rajdzie. Ja po prostu nie trafie )
- buffki daje zawsze więc oszczędź sobie 'kufwa buff omg lolz' dostaniesz go i bez tego :>
- wiem na czym polega moja rola :> LECZĘ :> i jeśli masz mało życia a nadal nie leczę właśnie ciebie to nie pisz mi 'kufa heal !!111oneoneone' tylko popatrz co dzieje sie na około :> może nie tylko ty need leczenia :> mam (może mylną) taktykę leczenia najpierw siebie, potem tanka, a potem całej reszty jeśli mylę się co do tego to wybaczcie, jak już mówiłam tak naprawdę nie znam sie na WoW'ie
- czasem zdarzy się, że dropnie np z bossa coś co 'wydaje' mi się potrzebne ale nie mm pewności. możecie być pewni, że zapytam co lepsze ;> to co dropło czy to co mam i byłabym wdzięczna za odpowiedz a nie teksty w stylu 'noob'
Podsumowując: nie lubię jak ktoś wyzywa mnie czy drze się bo mam ciekawsze zajęcia niż wkuwanie wowhead na pamięć i to, że nie znam inst czy nazw w grze nie oznacza, że jestem 'nienormalna' znam się na tym co robię - na leczeniu mam preja od roku, wcześniej był druid i pal - także leczenie ogólnie przeszłam przez każdą klasę i większość ras. miałam warriora, druida i pala w ally na 70 lvl. w hordzie pala, hunta i preja (shadow którego zjadło wipe i teraz holy). Prej to moja pierwsza postać, którą gram na 70 lvl bo mam z kim :> wcześniejsze postacie były na zasadzie 'o ding! up i 70 lvl! kk czas na kolejna siedemdziesiątkę!' off, nowy char, nick, enter world i expamy! jako takie pojęcie o klasach mam ale nie znam skili na pamięć, nie znam taktyk tankowania czy dpsa i moge w zasadzie powiedzieć, że jedyne co mam wyniesione z WoW'a to staż który wynosi hmm omg nie wiem ile :P sporo ponad dwa lata? jakoś tak Avalon dał mi 2 (a może 3?) wipe więc trochę na nim gram :> grałam też na DOFie (50lvl druid) i miałam z znajomymi własny serwem ale po upływie około 3 miesięcy stwierdziliśmy, że gra na Avalonie jest ciekawsza niż dbanie o ten syf xD idąc dalej hmm nie byłam nigdy w życiu na bg ab itp. nie lubię pvp co wydaje się śmieszne bo WoW to właśnie gra pvp :P ale ja nastawiam się na pve i dobrze mi z tym

Moje nicki z Avalonu sprzed wipe ... ulala... no kk sami chcieliście :P
Pierwszy wipe jaki mnie spotkał zabrał mi :
Ally:
Kalacja hunt dranei
Catharo drut NE
Katharos pal dranei
Alone warrior dranei
Adys lock human

Horda:
Satha hunt BE
Kaaisaa rogal BE
Sathali pal BE
Sathalora mag BE

Drugi wipe zabrał mi:
Horda:
Candelsa druid tauren
Kyinra prej BE
Edroth pal BE
Kojotka sham orc

A obecnie posiadam:
Horda:
Feerique prej BE (moja perełka )
Alone hunt BE
Solexia pal BE (konto przechodnie, nie tylko moje, kilka osób na nim gra, ale passy mam :P)
Hope pal BE (tak nie macie omamów :P mam dwa paladyny :P ale ten akurat jest tylko mój :P)
Incubus lock UD
Feerixa druid Tauren      6.02//edit co do postaci bo tamtych już nie posiadam...

hmm chyba się rozpisałam xD ale to i tak nie wszystko bo na pewno coś przeoczyłam ;<

W realu jestem w klasie maturalnej o profilu psychologiczno - filozoficzno - pedagogicznym (nie, nie poje**ło mnie :P teraz już wiecie czemu nie mam ochoty na wkuwanie wowheada na pamięć? xD już i tak mam za dużo nauki :P), interesuje się psychologią osobowości i takimi tam :P a szczególnie moim słodkim kochaniem ^^ to moje główne zamiłowanie :P jeśli chcecie wiedzieć coś więcej zapraszam na http://www.fotka.pl/profil/Feerique/ w zakładkę Opisy pozdrawiam i wybaczcie spam :< :P

edit// zapomniałam dodać, że miałam własną gildię i byłam w wielu gildiach i potrafię się zachować xD wiem co to pomoc, zaufanie i inne cenne wartości i nie dlatego byłam w tak wielu gildiach, że mnie wywalali ale dlatego, że nie było tak klimatu dla mnie (np PV :O aż wstyd się przyznać :< ) najdłużej zagościłam w GR :wspomina: bo jakoś z pół roku. Teraz czas na Illumi i póki co nie mam ochoty odchodzić macie baaaardzo wyrypistą atmosferę   dużą część Illumi znam z GR bo przeszła ze mną po rozpadzie, kilka osób zdążyłam poznac w ciągu dwóch dni w Gildii :P a resztę mam nadzieję, że szybko poznam :P mając tak fajnego GMa jak Ntm napewno jesteście super Gildia i obym zagościła u was na dłuuugi czas

Ostatnio edytowany przez Feerique (2009-02-06 13:40:51)

Offline

 

#14 2009-01-07 23:27:41

 Feerique

Klei się od brudu

Skąd:
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 81
WWW

Re: Coś o Was...

Kozodojka napisał:

ja pierdole? cos mnie ominelo?
w ogole to - O qwa....naprawde chyba lubisz ta gre... historia twoich postaci to jakies 1500 dni played /szacun
w ogole2 - ej dobra sry za maja gupkowata wypowiedz....ide spac...albo dobra...umyje sie jeszcze:/

ominęło cie że doszłam do Gildii :P i w zasadzie no lubię lubię :P jak się nudzi w domu to lepiej w wowa popykać, z ludźmi pogadać,  niż TV oglądać ;< i od razu mówię, że ja mam własne życie spacery, przyjaciele itp :P ja po prostu nie lubię spać i jakoś tak ... :P i historia moich postaci to nie 1500 dni played no bez przesady i żadna wypowiedz nie jest gupkowata :P Dobrej nocy :P

Offline

 

#15 2009-01-08 22:31:55

Wiciu

Czyścioch

Zarejestrowany: 2009-01-08
Posty: 5

Re: Coś o Was...

Ja tam drogą wirtualną zbytnio gadatliwy nie jestem... Dlatego nie dziwcie się moją niską werbalną(żeby nie powiedzieć oralną ) aktywnością... Gram w Wowa krótko bo od wakacji ale gierka a przede wszystkim ludzie w nowej gildii są fajni... Aha zaznaczyć chciałem że kocham kropeczki na końcu zdania... ;] Tyle o mnie...

Pozdrawiam...


http://img129.imageshack.us/img129/3861/zigihahahaaoi5.png

"Zadaj sobie pytanie - czy jest coś po co warto żyć? Wiele rzeczy... A czy jest coś dlaczego warto umrzeć? Niewiele...
A więc wybór nie byłby aż tak trudny, prawda? W obliczu wyboru warto byłoby zabić, czyż nie?"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl