Illuminati

Forum zmieni wygląd po zalogowaniu ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-08-15 21:48:11

Yassmine

Klei się od brudu

1901568
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 95

Server Ventrillo na Rabiddogu

Jako, że na razie admin konta shellowego Nattfarinna milczy, chciałam polecić server zastępczy - bardzo przyjemny i wydajny. To server Ventrillo, nie TS - wiem, że były problemy z konfiguracją Venta, ale wszystko jest do nauczenia (jeśli nawet blondynka to zrozumiała, to reszta na pewno szybko załapie ), a Vent bije TSa na głowę, jeśli chodzi o jakość dźwięku. W razie czego mogę też zrobić obrazkowy tutorial

Nie wiem, gdzie zakładaliście kanał wcześniej (więc jeśli na Rabiddogu, to przepraszam za pisanie oczywistości :P), ale polecam zdecydowanie tę stronkę. Używaliśmy go z moim klanem dość intensywnie swego czasu w L2 i jest naprawdę porządny.

Wystarczy, żeby GM (albo ktokolwiek odpowiedzialny za komunikację w gildii ) zarejestrował się na stronce, a potem wypełnił podanie:>TU<. Otrzymanie pokoju jest darmowe, pod warunkiem, że na stronie (w naszym wypadku na forum) pojawi się reklama Rabiddoga. My zawsze rozwiązywaliśmy to w ten sposób:

http://img399.imageshack.us/img399/3042/reklamaventdi7.jpg

(ten dział był zawsze widoczny, nawet bez zalogowania)



WAŻNE: Reklama musi się pojawić zanim podanie zostanie wysłane, bo Rabiddog zawsze najpierw sprawdza, a potem dopiero przyznaje uprawnienia.

Mam nadzieję, że informacje się przydały i wkrótce spotkamy się na Vencie.


-- Little bunny Fofo --

Offline

 

#2 2008-08-16 08:10:28

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

problemy z konfiguracją nie dotyczyły tego, że jesteśmy debilami i nie umiemy sobie poradzić ^^ otóż skonfigurowałem venta u siebie tak, że wszystko hulało, natomiast kilka osób, które zrobiły to w identyczny sposób miały problem z wysyłaniem dźwięku. przy próbie powiedzenia czegoś było słychać takie "khhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhuuuuuaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh" xD czyli jeden wielki szum/hałas. próbowaliśmy wszystkiego (przynajmniej tego na co wpadłem... od ustawień w systemie, przez wszystkie opcje w vencie, po rozgałęziacze przy mikrofonie/słuchawkach^^) i nic im nie pomogło.

w każdym razie jeśli jeszcze macie ochote możemy spróbowac jeszcze raz, chyba że sie uparliście i chcecie koniecznie TS'a.


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#3 2008-08-16 08:30:36

Yassmine

Klei się od brudu

1901568
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 95

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

To faktycznie dziwne trochę. Myślę, że można raz spróbować, a jeśli się nie uda to potem brać TSa. Vent o wiele lepiej radzi sobie z przesyłaniem dźwięku (tu musicie mi uwierzyć na słowo :P), TS strasznie zrywa i na pewno po kilku rozmowach w większym gronie, będziecie się chcieli przesiąść na cokolwiek innego - nawet Skype'a :P


-- Little bunny Fofo --

Offline

 

#4 2008-08-16 19:49:53

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

możemy spróbować ...

Jakbyś Yass mogła zrobić jakiś solucje byłbym wdzięczny

A i Pec jakbyś się zajął tą reklamą na forum

a Ja sobie bym pograł w wowa, co wy na to?

Offline

 

#5 2008-08-16 20:12:40

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

LEŃ !!! :P
jutro to zrobie

edit: zrobiłem dzisiaj :P
teraz kilka pytań co do formularza:
What do you want as a desired password?: - co to za hasło? moje ?
Would you support Rabiddog-Gaming?: - będziemy wspierać rabiddoga czy nie? :P
Would you be willing to be part of any rankings?: - chyba im prawde powiedziec ze nie? :P

jutro wypełnie podanie


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#6 2008-08-16 22:19:35

Yassmine

Klei się od brudu

1901568
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 95

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

1. Chyba hasło do Twojego usera na Vencie (żeby Ci nikt nicka nie podpierniczył) - ale ręki sobie za to uciąć nie dam :P
2. Nie będziemy (nie musimy w sensie, żeby dostać dostęp do serwera) wspierać Rabiddoga, choć może lepiej zaznaczyć, że tak
3. A rankingi to jak chcecie

Solucja jak tylko będziemy mieć dostęp do serwera i wszystko będzie działać

Ostatnio edytowany przez Yassmine (2008-08-16 22:21:19)


-- Little bunny Fofo --

Offline

 

#7 2008-08-17 10:31:17

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

heheheh za wiele to mi nie pomogłaś :P tyle sam sie domyślałem no ale nic zaraz wypełnie, zobaczymy co z tego wyjdzie.

p.s. fajnie że napiszesz jakiś poradnik bo mi już sie znudziło :P w tej chwili chyba już trzeci mój poradnik "wisi" na forum i mam dosyć pisania tego badziewia, zwłaszcza że połowie i tak coś nie będzie hulać i trzeba im indywidualnie podpowiadać :P

edit:

podanie wypełnione... czekamy...

poprzednie instalki wam sie nie przydadzą. tym razem trzeba mieć wersje ventrilo 3.0.x polecam www.ventrilo.com :P

aha jeszcze jedno jaką drogą dostane odpowiedź czy kanał jest założony?


Pec to jest prawdziwy mastah jesli chodzi o venta, a i głos ma słodziutki ;] podrzuć mi jakieś namiary jak masz moje gg jeszcze, to wpadne z wami pogadac- Qbs.

Ostatnio edytowany przez Pec (2008-08-17 10:51:45)


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#8 2008-08-19 17:28:57

Yassmine

Klei się od brudu

1901568
Zarejestrowany: 2008-08-11
Posty: 95

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

Właśnie nie wiem, czy nie trzeba będzie młodszego Venta mieć :P (wprawdzie tam piszą, że 3.x, ale coś mi świta w móżdżku, że nie do końca :P) Jak tylko będzie kanał, to daj znać - potestujemy


-- Little bunny Fofo --

Offline

 

#9 2008-08-19 18:15:04

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

z serwerem połączyłem się na 3.x. jednak kanału wciąż nie ma


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#10 2008-08-19 23:17:54

Nattfarinn

Brudas

5020173
Skąd: Kraina BDSM
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 49
WWW

Re: Server Ventrillo na Rabiddogu

OK, odpaliłem u siebie na shell'u serwer Ventrilo. Działa (sprawdziłem sam) na pewno na wersji 3.0.1 - jak na innych nie wiem, ale sprawdzę jutro.

Link do tematu o serwerze .: Tutaj :.


There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska pensjonaty kołdra amz