Illuminati

Forum zmieni wygląd po zalogowaniu ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-03-23 20:10:33

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

kurwa

dumni z siebie jesteście?

zrobić mi z gildii masówkę na 100 osób?
kutasem po łbie chcecie?

Offline

 

#2 2009-03-23 23:16:28

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

cwaluchowi z dupy dać jedną z wyzszych rang w gildii?

co jest do chuja?

Offline

 

#3 2009-03-24 09:30:57

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: kurwa

ntm jakby nie patrzeć to wyłóżyłeś pałe na to wszystko to teraz sie nie czepiaj... co do liczby ludzi teraz będzie spadać.
zrobie to /o dla tej rangi, tak jesteśmy z siebie dumni...
co by tam jeszcze... tak chce kutasem po łbie
jeszcze jakieś pytania? ;p


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#4 2009-03-24 14:00:26

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

oj tak se gadam bo mi się nudziło :d

fajnie fajnie że się rozwijacie... ;d

ponarzekać fajna sprawa, a swoją drogą to mnie już dawno przestało interesować co tam się dzieje bo jakby nie patrzeć już nie gram w wowa ;d może kiedyś wrócę ale jak na razie alkohol i kilka innych spraw mi to utrudnia

Offline

 

#5 2009-03-24 19:19:24

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

wtf z akhanem ? pecu czyzby pierwsza wpadka pana premiera?

Offline

 

#6 2009-03-24 19:36:19

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: kurwa

ntm... na akhana to my sie czaimy od miesiąca ;p a teraz sie nadarzyła okazja... szkoda tylko że wszyscy płaczą że on oddał te itemy... ale nie zamierzam go invać... zawsze mnie wkurwiał ;p


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#7 2009-03-24 23:44:40

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

;d
okrutni jestescie
jakby nie patrzec dlugo z nami byl a mogl juz dawno odejsc z gildii :P
ale w sumie co mnie to .. robta co chceta ;d

Offline

 

#8 2009-03-25 12:36:16

Nattfarinn

Brudas

5020173
Skąd: Kraina BDSM
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 49
WWW

Re: kurwa

Z Akhanem to Was chyba pojebało. To też w sumie dobrze robimy, że sami odchodzimy... Lepiej to niż zostać kiedyś wyjebanym "na pretekst". ;]


There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.

Offline

 

#9 2009-03-25 12:52:58

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: kurwa

ej kozo ludzie zaczynają po nas jeździć... chyba jesteśmy źli ^^
wiesz Natt... są pewne osoby które sobie cenie, których nie wywalam i nie wywale, a Akhan na pewno do nich nie należał. zawsze uważał że on jest niezbędny i jak nam powie "macie mnie wziąć na inste" to go weźmiemy. zawsze mi przeszkadzał. dla mnie to tylko kolejny zarozumiały samolubny dzieciak.
szkoda że uważacie że bardziej cenie itemy od ludzi. to tyle z mojej strony.
powodzenia


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#10 2009-03-25 13:07:18

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

nie chodzi o to że źli ale zachowujecie się jak typowa masówka
sława kosztem reputacji

a kozo to już w ogóle zero litości dla 'nuuupuuf' co ci jeden lamus przeszkadzał? był sobie po prostu nikomu nie wadził ani nie przeszkadzał...

tak to wygląda z obiektywnej strony :P

Offline

 

#11 2009-03-25 13:45:11

Nattfarinn

Brudas

5020173
Skąd: Kraina BDSM
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 49
WWW

Re: kurwa

Kozodojka napisał:

chuj mu w dupe (...) wiadomo bylo od poczatku ze z niego chuj bedzie

Poważnie, kiedy wszedłem tutaj do tego działu, tego tematu i przeczytałem za co wyleciał Akhan, to zacząłem się zastanawiać czy będę następny. Ze mnie przecież jeśli chodzi o WoW'a jeszcze większy "napek" niż Akhan. Ze mnie pr0 raczej nigdy nie będzie - zawsze grałem czysto rekreacyjnie. Nie chciałbym być kolejnym workiem treningowym do podejmowania decyzji.

Nie mówię, że nie będzie mi (właściwie, nam) Was brakować bo będzie. Tyle tylko, że skoro nie ma już w gildii miejsca na zwykłą rekreacyjną grę i promuje się same pr0 (masz build pvp to o raidzie zapomnij - coś takiego usłyszała kilka razy Yass, albo fochy po dwóch wipe'ach ze z noobami grać się nie da), to nie mamy co robić na Avalonie. Wolę 800 osobową kolejkę niż latency 8000, comiesięczny off serwera przy okazji poparty updatem po którym serwer jest niegrywalny conajmniej kolejny tydzień. Jeśli chodzi o kwestię techniczną, Avalon przegrywa na starcie i to serwer jest powodem dla którego odchodzimy. Wy byliście powodem dla którego nie odeszliśmy wcześniej. Nie jest źle - będziemy Was odwiedzać :P

A prywatnie zawsze pomogę - więc jeśli Pecu będziesz miał np. jakiś problem z projektem to wiesz gdzie pisać

PS. Póki co oboje jesteśmy w pracy i nie mamy jak wyjść z G. Wyjdziemy jak wrócimy - chyba że brak wam miejsca to możecie nas kicknąć...


There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.

Offline

 

#12 2009-03-25 17:37:31

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: kurwa

z mojej strony tak jak powiedziałem... akhan od początku mnie wkurwiał zachowaniem i dlatego poparłem koze w wyjebaniu... ba! nawet mu to zasugerowałem jak tylko powiedział że coś jest nie tak.
co do buildów nawet nie wiedziałem że Yass ma pvp ;p a te akcje z noobami niestety są wynikiem obecności nowej części gildii... swoją drogą oni są pojebani... po pierwszym wipe na kingu rzucają teksty "ale żal" itd. o.O
ja to sie zastanawiam czy chce jeszcze w to w ogóle grać


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#13 2009-03-25 19:05:55

Nattfarinn

Brudas

5020173
Skąd: Kraina BDSM
Zarejestrowany: 2008-08-09
Posty: 49
WWW

Re: kurwa

Kozodojka napisał:

przykro mi ze zrozumiales to w inny sposob...nie jest to moja wina ale nie mowcie mi ze dla mnie sie bardziej eqip liczy od czlowieka

a po za tym to zycze wam powodzenia na hg i  w realu tez bo rozumiem ze dla was wow to jest sprawa podrzedna(co powinno byc odebrane jako komplement) rozumiem wasza decyzje i szanuje ja 

no i elo:)

Kozo Trzymamy w gildii takie osoby jak Betlamber (to znaczy chyba po celtycku: "kupiłem-tą-postać-na-allego-ale-nie-wiem-jaka-to-gra") a wyleciał Akhan . Siedział w chuj czasu w gildii i poza tą akcją o której mówisz (chociaż zwrócił wszystko) nie było akcji podobno. Nie lubieliście go/wkurwiał Was - kumam, ale w takim wypadku gdyby ja miał uprawnienia to wyjebałbym na tej samej podstawie 70% obecnego Redemption które do nas przylazło :P

Ja na Gruulu nie byłem i nawet się tam nie pchałem bo wiedziałem, że nie mam po co. Ale że chodzi tu nie tylko o mnie, więc mówię za Yass - która od tych nowych badziewiaków coś takiego usłyszała. Gdy zleciało się Redemption, to właśnie nawet pogadać się już nie dało. Ja tam sobie spokojnie BG ciorałem, ale lagi, offy i cała reszta mi to uniemożliwiła. Odchodzimy z powodów serwerowych Nie przez Was - powtarzam: gdyby nie Wy to odeszlibyśmy już dawno z serwera. Nie ukrywam, że byłoby miło gdybyście poszli z nami do Ally na HG ale wiem że Ty nie odpuścisz 17k HK :PPP a Pecu swojego druta :P.


There is no happiness without slavery. Slavery is the key to happiness.

Offline

 

#14 2009-03-25 19:23:47

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

Wiesz Natt... ja bym do końca nie wierzył w to że akcji nie było bo jakby nie patrzeć to peca i koze znam już z ee...  ponad rok i wiem że bez przyczyny (nawet za to że ich 'wkurwiał') by go nie wywalili.

Ja tylko mam nadzieję że nie gildia się nie rozwali i jak wejdę za miecha to chociaż ujrzę te kilka znajomych nicków które zapierdalają z illuminati nad głową od lipca 08'

Cała sytuacja jest dziwna ale napewno wina nie leży po stronie władzy, bo sam ją dobierałem a ja takich błędów nie popełniam - taa zajebisty jestem ^^

A na HG na 100% ludzie nie przejdą , ja może tam zajrzę ale nie będę grał bo wow jest już nudny dla mnie ;]


A kozo... nie pierdol że gówno wiem, bo mimo że nie gram to interesuje się gildią i może nie znam całej sytuacji ale wiem że chciałeś Akhana się pozbyć od dłuższego czasu.. od kilku miechów bo swego czasu mnie jeszcze o to cisnąłeś ale ja nie widziałem takiej potrzeby, poza jego noobieniem to mi nie wadził...

Offline

 

#15 2009-03-26 19:58:05

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: kurwa

http://img208.imageshack.us/img208/815/ … f12811.gif

czy ja mam coś z głową że mnie to śmieszy ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plekonomiapwsztarnow wywrotka Piła