Illuminati

Forum zmieni wygląd po zalogowaniu ;)


#1 2008-03-18 21:59:23

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Informacje dotyczące Avalona

jak wiadomo jest Offline
powód :
"Z powodu bledow w bazie i revie jestesmy zmuszeni do wylaczenia serwera az do jutra, bledy w revie powodowaly trwaly freez co uniemozliwialo calkowicie granie.

Pozdrawiam" - evocati

Offline

 

#2 2008-03-18 22:49:45

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Informacje dotyczące Avalona

thx bo dostalem bana na forum akorat....   / ;]

btw...tez macie blad na tej stronie?  /ja nie mam - ntm


UP(bo sie okazalo z eniemog epod swoim postem drugiego napisac^^pfff)





skoro ze mam bana na forumwow, vastin i qba sa offline, a shout box mi niedziala......
to zapytam tutaj....
Czy jest informacja o jakiejs dluzszej offce/pracach na serverze na forum wow?
bo niemoge sei jakos zalogowac....

(caly czas mam blad na tej stronie....po hard refreszu dalej nieladuje sie textura....)

Ostatnio edytowany przez Wiecznyłowca (2008-03-22 09:49:31)

Offline

 

#3 2008-07-05 00:23:33

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Informacje dotyczące Avalona

Co do ostatnich wydarzeń

Cytuje Obsteina

Witam,
Jak pewnie wielu z Was juz wie, czesc zaslyszala, inni mieli, w dniu dzisiejszym Haker lub tez Grupa Hakerow, tak hakerow nie jakis osob ktore mysla ze sa "hakerami" ale poprostu osob ktore wiedza co robia, zaatakowala Nasz serwer wykradając w ten sposob dane kont.
Co do swoich kont osoby ktore uzupelnily adres e-mail nie maja sie co obawiac zas osoby bez adresu beda musialy poczekac i uszykowac SS.

Nie chce mi się pisać dalszych wyjaśnień bo musiałbym przeszukiwać 6 stron tematu... To co napisałem jest w wielkim skrócie ale oddaje sedno sprawy..

Offline

 

#4 2008-07-05 09:52:54

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Informacje dotyczące Avalona

dobra to teraz powiedzcie mi czy jak juz odzyskalem haslo to powinienem móc sie zalogować? bo jakoś tak pomotał pomotał ten obstain i nie wiem :P


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#5 2008-07-05 10:23:05

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Informacje dotyczące Avalona

nie no JA PIERDOLE!!!
moze bysmy przeszli na jakis server typu legion?

Offline

 

#6 2008-07-05 10:52:54

Opopo

Gość

Re: Informacje dotyczące Avalona

Wieczny jesli to jest propozycja to ja sie zgadzam  bo  naprawde zanmim odzuskam postac z ss to minie rok  wiec prosze jesli mozesz podaj namiary  jakiegos  servera ktory utrzymuje dobry klimat

 

#7 2008-07-05 11:01:45

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Informacje dotyczące Avalona

http://wowscape.net/

LEGION

kupa polakow....5k on-line non stop
nie gralem...gowno o tym wiem...slyszalem ze swietny priv
:P

ale chyba nie powinnismy tu spamowac:)

Offline

 

#8 2008-07-05 12:45:37

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Informacje dotyczące Avalona

Róbcie co chcecie ja zostaje ...

@Wieczny - chcesz to zrób sobie temat do spamowania bo nie możesz pisać w chatboxie...

Offline

 

#9 2008-07-05 13:13:33

femio

Gość

Re: Informacje dotyczące Avalona

Mnie to juz wqrwia .... to co sie dzieje ostatnio to jest poczatek końca. Po 1 - dostałem bana na irc .... nie wiem kiedy nie wiem za co ...pewnie poszedl perm na IP ...tylko ze pod tym IP jest conajmniej 2k ludu ... bo nikomu nie chciało sie dac perma jak nalezy wiec zakresowo zablokowal ip.... w sumie mnie to wali bo z irca korzystałem raz na nigdy.... 2 - dostałem bana w grze .... za co, kiedy i dlaczego ---- nie wiem ... zadnej informacji na forum wow... i co to ma qrwa znaczyc .... nie chce mi sie szukac informacji co sie dzieje z AVALONEM bo powoli zaczynam tracic cierpliwosc dla tego serwera ...z tego co widac na forum nie tylko ja .... powiem jedno ... jezeli nic sie z tym zjebanym serverem nie poprawi to bede zmuszony poszukac czegos innego albo poprostu odpuszcze sobie wowa...

 

#10 2008-07-05 14:00:08

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Informacje dotyczące Avalona

femio spokojnie :P był włam do bazy danych zajebali wszystkie loginy i hasła i zablokowali wszystkie konta. jeśli podałes w panelu gracza email to dostałeś na maila nowe hasło jeśli nie to na jakiś tam adres email(podany w ogłoszeniach na forum) musisz wysłać ss i na tej podstawie odzyskasz konto

p.s. ja tez zostaje. jakos te bugi ta cala sytuacja splywa po mnie nie jestem uzalezniony zeby sie wsciekac ze serv nie dziala :P moge poczekac :P

Ostatnio edytowany przez Pec (2008-07-05 14:02:04)


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#11 2008-07-05 14:51:36

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Informacje dotyczące Avalona

taki kolo mnie zachecal do przejscia na legion....lagi raz na jakis czas a te 6k ludu on line non stop.....nic sie nie placi....i niedlugo bedzie mozna 80 lvl bic.....nie wierzylem ze to priv ale chyba jednak tak...
z roboty lypa.....dodatkowo pada....moze bym sie rozejrzal co i jak z tym legionem....

mnie na tym servie naprawde....to trzyma tylko ta gildia... reszte olewam

zastanowcie sie co was tu trzyma....


edit
btw...serv oplacony do 10 lipca...

mnie to smieszy... a was? ^^

Ostatnio edytowany przez Wiecznyłowca (2008-07-05 14:56:27)

Offline

 

#12 2008-07-05 16:38:21

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Informacje dotyczące Avalona

wiesz co może i nawet bym przeszedł ale... to bicie wszystkiego od nowa no aż żal mi dupe ściska jak pomysłe że miałbym znowu 8 miesiecy bić 70 lvl :P
z drugiej strony jakbyśmy wszyscy przeszli to może bym wytrzymał...

z drugiej strony legion od pewnego czasu mnie interesuje... całkiem ciekawie to wygląda z tego co słysze...

Ostatnio edytowany przez Pec (2008-07-05 16:39:37)


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#13 2008-07-05 17:29:58

Ellessar

Lekko brudny

1453135
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 23

Re: Informacje dotyczące Avalona

Dajcie namiary na ten serwer sobie poczytam troche o nim. Jeżeli bym jednak na globala nie poszedł...


http://img135.imageshack.us/img135/9758/52496246ew0.jpg

Offline

 

#14 2008-07-05 19:10:56

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Informacje dotyczące Avalona

mysle ze razem jak bysmy wszyscy przeszli...to bicie lvla poszlo by baaardzo szybko:)
razem bysmy robili insty itd itp

jednak jest jeden problem....serv jest blizzlike....ale

http://gamecenter.pl/forum/index.php?s= … try1864628

ten podniesiony exp jest chyba tylko na wakacje czy cos takiego.....ale to itak przejebane....
zawsze wolalem X1, a legion ma teraz x3
mysle ze w 2-3 dni 70 dalo by sie spokojnie zrobic....

Offline

 

#15 2008-07-05 21:47:52

Qbsonik

Naczelny Bonzo

6345539
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 5

Re: Informacje dotyczące Avalona

Nom Wieczny ma racje ze sprawa z rate'em , ze x3 to przerąbana sprawa, ale w obecnej sytuacji avka ( poczytuję forum czasami) to legion jest dobry wyjsciem, gralem tam z miesiąc iedyś jak off dłuższy był, całkiem niezły jest, ale miałem straszne problemy dostać pomoc jakiegokolwiek admina jak sie zfreezowałem ;/

@up Interesujący jest tez tekst, co Was trzyma na tym servie? pewnie tylko kupa czasu spędzona na bicie xp na 70, itemki i w sumie gildia ( dla mnie była zawsze na 1. miejscu ;p świnioki ). Jak dacie rade, to starajcie się przechodzić razem z serva na serv

edit: na stronce podanej pare wersji wyżej pisze, że nadal mają wersję 2.1.x ;/ to niefajnie i zablokowane addony ? ;/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Passau nieuki