Illuminati

Forum zmieni wygląd po zalogowaniu ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-05-08 19:30:35

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Łączenie gildii

Przed offem padł pomysł połączenia gildii z jakąś inną i razem z Wiecznym stwierdziliśmy że jest to dobry pomysł ale na pewnych warunkach :

- gildia dołącza do nas nie my do nich  ( można brać pod uwagę założenie od nowa, nową nazwę - ale jestem stanowczo przeciwny temu)

- jakąś gildie w której ktoś z nas ma znajomych, kumpli i może poświadczyć że nie będą odwalać szopek po połączeniu

Wieczny dał propozycje Tomb of Shadows (dobrze pamiętam?) ale nie dokończyliśmy rozmowy (dc .....) i pytanie do Wiecznego
Gadałeś z nimi albo ich GM czy w ogóle są chętni ? - ja tam znam tylko jedną osobę



Teraz przyszedł mi do głowy pomysł żeby napisać o tym na forum avalonu. Ogłoszenie że wyrażamy chęć do połączenia z kimś. Może ktoś odpisze.

Czekam na wasze komentarze

Offline

 

#2 2008-05-08 19:36:38

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Łączenie gildii

pomysl byl swierzy i nie zdazylem z nikim z poza gildii na ten temat porozmawiac...
moze ktos ma inne ciekawe pomysly?

btw polecal bym o tym napisac na forum avka ale juz po wlaczeniu...w tym momencie wiadomosc szybko utonela by w spamie...

Offline

 

#3 2008-05-08 19:41:40

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Łączenie gildii

Znalazłem ich temat na avku :

http://avalon.forumwow.net/forum/viewto … ow&start=0

i po przeczytaniu tych parunastu postów jestem coraz bardziej skłonny do nich.

Jeżeli wyrazicie chęć dla nich to mogę się podjąć tego trudnego zadania i zagadać do ich GM'a


Powiedzmy decydujemy do jutra aż wrócę ze szkoły czyli do kolo 16

Offline

 

#4 2008-05-08 20:12:01

Vastin

Gość

Re: Łączenie gildii

ja jestem na "TAK" ale czy nie bedą mieli wontów co do mojego lvl chyba ze szybko palka odzyskam

 

#5 2008-05-08 20:43:04

Qbsonik

Naczelny Bonzo

6345539
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 5

Re: Łączenie gildii

A mnie nikt o zdanie nie pyta  ? znam od nich pare osób ale nie uważam ich za rewelacyjnych, trzymają poziom imho. Napewno polaczenie byloby neizlym wzmocnieniem ale zrobilby sie straszny burdel a "swoi trzymaliby tylko ze swoimi", czy ktoś wogole pytał ich czy są chętni ?

Jak wspomniał Ntm, jak połączenie, to napewno na "bardziej naszych warunkach" chociaż pewnie oni powiedzieliby to samo, z pewnością wielu odeszłoby gdzieś indziej, ciekawe jak zgraną mają ekipę i ile wogole ich jest ... moze byc tak, ze oni sie rozpadli i rozeszli sie na drobne czy coś, a teraz każdy szuka innej guild, cholera wie, moze macie (Ntm/Wieczny) wiecej info to opowiedzcie...
przydałoby sie jakiś spis z nickami/klasami/lvlami, szkoda ze jest off.

Dodatkowo, w ramach ogarniania tego całego burdelu, trza by było ustalać jakies rangi, jaki oni maja tam podzial i dostosowywac to do nas ... cała masa roboty, jak dla mnie sprawa otwarta, tylko trzeba wiecej info.

Offline

 

#6 2008-05-08 20:58:01

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Łączenie gildii

Kuba chyba źle pewną kwestie zrozumiałeś - to nie jest tak że on chcą do nas się przyłączyć i już pisali w tej sprawie czy coś - ja z Wiecznym postanowiliśmy zadziałać coś w kwestii wzmocnienia gildii i stąd pomysł - a że padła propozycja ich gildii to tylko przypadek.

Jak powiedziałem... mogę napisać do nich dowiedzieć się co i jak, pogadać z ich GM.

Naszą gildie można określić mianem DPS'ówki bo u nas z tankiem i healerem to ni w dupe ni w oko...
A z tego co się doczytałem to oni o wzmocnieniu swojej gildii tez pisali wiec w zasadzie pasowałoby.


Tylko pozostaje kwestia umowy - my do nich / oni do nas - ale to trzeba obgadać z ich GM...

Offline

 

#7 2008-05-08 22:26:37

Qbsonik

Naczelny Bonzo

6345539
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 5

Re: Łączenie gildii

ahaaa, no to rzeczywiscie zle zrozumialem, jesli sa chetni, postaw warunki i zobaczymy

Offline

 

#8 2008-05-08 23:55:12

Ellessar

Lekko brudny

1453135
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 23

Re: Łączenie gildii

Jeżeli to wzmociłoby gildie to czemu by nie... Jednak pod pewnymi warunkami :

1.Tylko lvl 45-50+
2.Jako taka znajomość Wowa ( czytaj: weźcie powiedźcie gdzie leży to BRD czy BWL... )
3.Oni dolączają do nas nie my do nich
4.Myśle że trzeba by dodac admina od nich ( przynajmniej 1 tak dla picu xD )


http://img135.imageshack.us/img135/9758/52496246ew0.jpg

Offline

 

#9 2008-05-09 13:04:44

Wiecznyłowca

Czyścioch

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 0

Re: Łączenie gildii

w tym tylko problem ze na takie warunki nikt sie nie zgodzi ^^

Offline

 

#10 2008-05-09 13:32:58

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: Łączenie gildii

generalnie sprzeciwu nie widzę ... więc później zacznę coś działać bo teraz mi sie nie chce i idę chwile pograć w wowa


some info later

Offline

 

#11 2008-05-09 22:22:20

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: Łączenie gildii

to jak to w końcu kto stawia warunki? :P

http://avalon.forumwow.net/forum/viewto … 67&t=25498


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#12 2008-05-09 22:30:02

Vastin

Gość

Re: Łączenie gildii

No z tą ich nazwą to nie zabardzo na naszych warunkach....

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKrynica Morska pensjonaty kołdra amz