Illuminati

Forum zmieni wygląd po zalogowaniu ;)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-25 10:47:36

Qbsonik

Naczelny Bonzo

6345539
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 5

NOWE ZASADY REKRUTACJI

Jest ciekawy pomysł dziś z rana:

1) Utworzenie Akademii Illuminati w przedziale lvlowym 40-58lv
2) Przyjmowanie do głównej gildii od 58lvl-u.

Przede wszystkim dlatego żeby można było sobie łatwiej pomagać na niższym lvlu i w ostateczności wołać o pomoc 70tki. Nasze główne siły powinny składać się z ludzi biegających tylko po OL.

Do rozwiązania jest kwestia GM Akademii, czekam na zgłoszenia, rangi prawdopodobnie będą domyślne, przeniesienie ludzi <58lvl z gildii głównej do akademii, oraz drugi gbank.
Do akademii będzie można przyjmować również alty.

Rozpisujcie się co sądzicie.

Offline

 

#2 2008-06-25 10:56:53

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

jak dla mnie może być. mam preja 41 lvl to moge coś zadziałać :P


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#3 2008-06-25 13:23:33

geraldos

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

Ja jestem za

 

#4 2008-06-25 13:59:51

Ellessar

Lekko brudny

1453135
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 23

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

Bardzo dobry pomysł, popieram wszystkim jak się da...

PS powinno sie zrobić oficera/ów którzy będą kontaktem pomiędzy main i second guild


http://img135.imageshack.us/img135/9758/52496246ew0.jpg

Offline

 

#5 2008-06-25 21:13:18

geraldos

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

Jeśli miałoby coś takiego powstać to ja i Vintor zgłaszamy się na ochotników do utworzenia tego...będziemy ich pilnować i myślę że na tyle się na tym znam żeby się tym zająć...
PS: Wypowiadać się to dyskusja :P

 

#6 2008-06-25 23:18:54

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

mi się to nie podoba (ale ja jestem z natury inny - jebnięty jak kto woli ^^) - chyba że to się nie będzie nazywać akademia a - Tak jak to już miało miejsce - Przedszkole albo inna fajna nazwa bo od patrzenia na te wszystkie uber pro elo akademie w hordzie to mi sie śmiać chce bo na kilometr śmierdzą masówkami... ot tyle ode mnie.

Offline

 

#7 2008-06-25 23:59:36

femio

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

nie patrze co ta swinia napisala ..... ale uwazam ze to zle paskudne i ble jak #$%#$%
zrobcie akademie ...przyjmijcie alty a cala gra przeniesie sie na alty .... zaj#$@# perspektywa ....a gdzie bojki i takie tam .... nie nie .... stanowczo ...nie ....i jeszcze raz ...nie ....i chuj ....nie .
zreszta robta co chceta !! ale je jestem na nie

 

#8 2008-06-26 00:27:11

geraldos

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

no z tymi altami to nie do końca tak jak będziesz grał sobie altem to będziesz przynajmniej w jakiejś gildii. To nie oznacza że będziesz miał grać tylko altem :P właśnie będą oddzielani ci na 70 aby mogli sobie na bojki chodzić w spokoju, a nie że jakiś 52lvl będzie coś chciał :P

 

#9 2008-06-26 00:40:24

Ntm

Naczelny Bonzo

status ni mom
----------
Call me!
Skąd: Sen'Jin Village
Zarejestrowany: 2008-03-09
Posty: 670

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

To Geral rób tą gildie  i koniec tematu ;]

Offline

 

#10 2008-06-26 09:39:02

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

@Femio

to ma działać troche inaczej tam będziemy zgarniać świeżych ludzi itd. ,a alty będą tam siedziały i wątpie żeby ktoś się przeniósł specjalnie do akademii grać altem. alt jest takim dodatkiem (przynajmniej na razie) i akademia tego nie zmieni. proponowałbym żeby w akademii panowały podobne zasady jak w main guild, z tą różnicą że altów nie wywalamy po 2-tygodniowej nieobecności, no bo przecież wiemy, że to ta sama osoba co w main guild i ona gra (jeśli gra).

@nTm

popieram oczywiście śmiechową nazwę

@Geraldos

chcesz siedzieć 70tką w akademii czy masz jakiegoś alta? bo szkoda troche 70tki :P wiesz zawsze to słabszy kontakt bo inna gildia itd.

chociaż jest sposób... mam genialny pomysł!!!!! jak będzie akademia to ustalimy sobie nazwe jakiegoś kanału na który będziemy wchodzić my i akademia i tam będzie można pogadać ze wszystkimi... tylko jak zmusić ludzi żeby tam weszli -_- no jakoś to się rozwiąże pomysł do rozpatrzenia. oczywiście w przypadku powstania takiego kanału nie podajemy osobom niepożądanym nazwy kanału żeby syf się nie zrobił :P


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#11 2008-06-26 09:45:06

geraldos

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

hmm...no to wrzucimy tam tylko Vintora potem on może przekazać chyba komuś...i proponuje do głównej gildii wrzucać od jakiegoś 60lvl dopiero

 

#12 2008-06-26 10:48:56

Qbsonik

Naczelny Bonzo

6345539
Call me!
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 5

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

No tak tak, nazwa akademia to tylko pierwszy pomysł, przedszkole itp będzie nawet lepsze bo takie bardziej " w naszych klimatach"
Wspólny kanał to te bardzo dobry pomysł no i mamy też ts'a - żeby tylko więcej ludzi tam zaglądało.
Main Guild będzie gdzieś od 58-60, tak jak pisałem, żeby wszyscy już wtedy po OL latali.

Najlepiej też żeby GMem tego przedszkola został czyjś alt a nie główna postać, bo jak dobije do 70 to nie będzie go jak przenieść, ten alt może mieć nawet <40 to żaden problem.

Jest już kandydatura Geraldosa i Vintora, więc jak macie jakieś alty to napiszcie jaki nick, umówimy się na wspólną godzinę gdzieś w stolicy żeby łatwiej podpisy zebrać i zobaczymy jak to pójdzie.

Offline

 

#13 2008-06-26 10:56:14

Vastin

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

Ja jestem zdania Ntma slowo 'akademia' odrazu kojazy sie niewiadomo zjaka wielka gildia...

 

#14 2008-06-26 14:06:54

Pec

Naczelny Bonzo

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 30000

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

@up

to też właśnie mówimy że będzie przedszkole a nie akademia.

ja chce być oficerem!!!
nick: Peco
lvl 41
klasa prej
rasa troll :P


Srajcie tak, aby każde gówno wprawiało was w zachwyt...
---
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: głupota ludzka i wszechświat, ale co do tego drugiego nie jestem całkowicie pewien"
A. Einstein
---
Szacunek budzi nie to co przyjmujesz, a to czego odmawiasz

Offline

 

#15 2008-06-26 14:26:12

Vastin

Gość

Re: NOWE ZASADY REKRUTACJI

ja jak nie odzyskam pala to moge tam przesiedziec kilkadziesiat lvl

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Passau nieuki